Broń Radom zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Żaków „Pilica Cup” 2016

Zwycięzcy drużyna Broni Radom

W walentynkową niedzielę 14 lutego w Hali Sportowej w Białobrzegach odbył się w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” turniej piłkarski „Pilica Cup” 2016 w kategorii żaków. Turniej rozgrywany był o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy z których dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów.

W meczach półfinałowych Broń Radom pokonała Pilicę Białobrzegi 1-0, a Radomiak Radom po rzutach karnych pokonał Legion Głowaczów 3-2. W finale najlepsi okazali się młodzi piłkarze Broni Radom , którzy pokonali rówieśników z Radomiaka  3-1.  Trzecie miejsce przypadło gospodarzom turnieju – Pilicy Białobrzegi, która okazała się lepsza od Legionu Głowaczów zwyciężając 1-0. Po zakończonym turnieju burmistrz Adam Bolek oraz prezes Jacek Kacprzak wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.