W dniu 2 marca 2019 roku w KSK „Kręgielnia” w Kostrzynie nad Odrą odbyła się Gala Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” będąca podsumowaniem zmagań drużyn piłkarskich w 2018 roku w turniejach letnich, zimowych i halowych we wszystkich kategoriach wiekowych:
Uhonorowano kluby, trenerów, działaczy i sympatyków programu w następujących kategoriach:
- Najlepsze kluby w poszczególnych kategoriach wiekowych
- Najlepsi trenerzy w poszczególnych kategoriach wiekowych
- Najlepsze kluby w klasyfikacji generalnej ( złota 12 )
- Najlepsi trenerzy w klasyfikacji generalnej ( złota 12 )
- Partner Generalny 2018 roku
- Partner roku w kategorii Samorząd
- Partner roku w kategorii Organizator
- Sponsor roku 2018
- Działacz roku 2018
- Impreza roku 2018
- Wyróżnienie specjalne w kategorii Najaktywniejsza Drużyna
- Wyróżnienie specjalne w kategorii Największy Postęp
- Wyróżnienie specjalne w kategorii Rodzice najlepsi Rodzice
Przyznano również certyfikaty 5 nowych przyjaciół programu oraz podziękowania dla firm i osób wspierających program „Piłkarski Laur”
NAJLEPSZE KLUBY 2018 ROKU W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
SKRZAT: UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
ŻĄK: UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
ORLIK: DWÓJKA MOS GUBIN
MŁODZIK: UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
TRAMPKARZ: UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
JUNIOR MŁODSZY: TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
NAJLEPSI TRENERZY ROKU 2018 W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
SKRZAT: ŁUKASZ KOSTOWIECKI - UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
ŻĄK: MARIUSZ WOJNAROWSKI – WARTA SŁOŃSK
ORLIK: PATRYK SOBOLEWSKI - DWÓJKA MOS GUBIN
MŁODZIK: BARTOSZ JODKO – FA MYŚLIBÓRZ
RAMPKARZ: MATEUSZ MIGDAL - UKS CELULOZA KOSTRZYN
UNIOR MŁODSZY: ADRIAN URBANOWSKI -TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
KLASYFIKACJA NAGRODZONYCH TRENERÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH
SKRZAT
1 KOSTOWIECKI ŁUKASZ – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
2 AUGUSTYNIAK JAKUB – UKS POLONIA SŁUBICE
3 NAJDOWSKI PAWEŁ – STILON GORZÓW
4 NOWAK ARKADIUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
5 KAMIŃSKI RADOSŁAW – SAP SŁUBICE
ŻAK
1 WOJNAROWSKI MARIUSZ – WARTA SŁOŃSK
2 NOWAK ARKADIUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
3 KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
4 TROJAN JACEK – UKS POLONIA SŁUBICE
5 JANKOWSKI SEBASTIAN – LECH POZNAŃ FA
ORLIK
1 SOBOLEWSKI PATRYK – DWÓJKA MOS GUBIN
2 KŁODAWSKI ADRIAN – UKS CELULOZA KOSTRZYN
3 KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
4 KAMIŃSKI RADOSŁAW – SAP SŁUBICE
5 MENDELSKI MICHAŁ – LECH POZNAŃ FA
MŁODZIK
1 JODKO BARTOSZ – FA MYŚLIBÓRZ
2 RACHUBIŃSKI MARIUSZ – PSV ŁÓDŹ
3 BOGDAŃSKI ADAM – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
4 KŁODAWSKI ADRIAN – UKS CELULOZA KOSTRZYN
5 WIĘCKOWSKI HUBERT – APMM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
TRAMPKARZ
1 MIGDAL MATEUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
2 ŻAK PIOTR – APMM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3 BRZOZOWSKI TOMASZ – ARKONIA SZCZECIN
4 PUCHALSKI SEBASTIAN – CZARNI BROWAR WITNICA
5 SIDOROWICZ PAWEŁ – STEINPOL ILANKA RZEPIN
JUNIOR MŁODSZY
1 URBANOWSKI ADRIAN – TARNOVIA TARNOWO PODGORNE
2 WYCHOWALEK TOMASZ – PIOTRKOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 DORNIAK ŁUKASZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
4 GRZELAK KONRAD – ORZEŁ KAWĘCZYN
5 RYSZCZUK ŁUKASZ – UKS POLONIA SŁUBICE
KLASYFIKACJA GENERALNA TRENERÓW – ZŁOTA DWUNASTKA
1 SOBOLEWSKI PATRYK – DWÓJKA MOS GUBIN
2 KŁODAWSKI ADRIAN – UKS CELULOZA KOSTRZYN
3 KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
4 JODKO BARTOSZ – FA MYŚLIBÓRZ
5 WOJNAROWSKI MARIUSZ – WARTA SŁOŃSK
6 NOWAK ARKADIUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
7 BOGDAŃSKI ADAM – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
8 KAMIŃSKI RADOSŁAW – SAP SŁUBICE
9 MEDNELSKI MICHAŁ – LECH POZNAŃ FA
10 MIGDAL MATEUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
11 JANKOWSKI SEBASTIAN – LECH POZNAŃ FA
12 ORZESZKO MAREK – UKS PERŁA CYBINKA
KLASYGIKACJA KLUBÓW – ZŁOTA DWUNASTKA
1 UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
2 UKS POLONIA SŁUBICE
3 DWÓJKA MOS GUBIN
4 UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
5 UKS PERŁA CYBINKA
6 POGOŃ SZCZECIN
7 LECH POZNAŃ FA DARIUSZA DUDKI
8 STEINPOL ILANKA RZEPIN
9 SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
10 FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ
11 WARTA SŁOŃSK
12 UKS TORZYM
PARTNEREM GENERALNYM 2018 PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR ZOSTAŁA KOSTRZYŃSKO - SŁUBICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
NAGRODĘ ODEBRAŁ MRNAGER DS. MARKETINGU PAN KRZYSZTOF BABIJ
TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII SAMORZĄD W ROKU 2018 ODEBRALI:
Miasto Kostrzyn nad Odrą – Zastępca Burmistrza Zbigniew Biedulski
Gmina Słońsk – Wójt Gminy Janusz Krzyśków
Powiat Gorzowski – Starosta Michał Wasilewski
TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII ORGANIZATOR W ROKU 2018 ODEBRALI:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kostrzyn n/ Odrą - Dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubice - Dyrektor Ryszard Chustecki
TYTUŁY SPONSORA ROKU 2018 OTRZYMALI:
P.T.H „Transhand” Słubice – Prezes Alicja Jacek
Janusz Park Słubice – Prezes Janusz Chmiel
IKAA Suchomel Kostrzyn nad Odrą – właściciele Aneta i Ireneusz Suchomel
TYTUŁY DZIAŁACZA ROKU 2018 OTRZYMALI:
Zygmunt Mendelski - MOSiR Kostrzyn nad Odrą
Andrzej Martyniak – SOSiR Słubice
TYTUŁ IMPREZA ROKU 2018 OTRZYMAŁY:
Letnie Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2018
Festiwal Piłkarski dla dzieci Kinder Cup Słubice 2018
Festiwal Piłkarski dla dzieci Autunno Cup Kostrzyn nad Odrą 2018
KLUBY OTRZYMAŁY RÓWNIEŻ WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
NAJAKTYWNIEJSZA DRUŻYNA - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
NAJWIĘKSZY POSTĘP – Warta Słońsk
RODZICE NAJLEPSI KIBICE - Kibice APKO Krosno Odrzańskie
MAMY 5 NOWYCH PRZYJACIÓŁ PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR. WRĘCZENIA CERTYFIKATÓW DOKONAŁ NA GALI WŁAŚCICIEL PROGRAMU PAN MIROSŁAW WRZESIŃSKI
1/ JANUSZ CHMIEL – PREZES FIRMY JANUSZ – PARK SŁUBICE
2/ MICHAŁ WASILEWSKI – STAROSTA GORZOWSKI
3/ MAREK MARKOWSKI – WŁAŚCICIEL FIRMY OK.-STYL
4/ STANISŁAW GRZELCZAK – PREZES UKS CELULOZA
5/ ADAM BOGDAŃSKI – TRENER UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ODEBRALI SPONSORZY PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR:
Firma GISO Dębno nad Odrą
Firma Polchar Police
BGŻ BNP Paribas
Firma OK-Styl Marek Markowski
Rada Miasta Kostrzyn nad Odrą
Wydział Oświaty i Kultury UM Kostrzyn nad Odrą
Zespół Szkół im. Marii Curie – Sklodowskiej Kostrzyn nad Odrą
Firma PPHU Halogen
Firma Filius Metal Kostrzyn nad Odrą
Firma Turystyczno – Przewozowa Mieczysław Paszkiewicz