W dniu 03 marca 2020 roku w Kręgielni w Kostrzynie nad Odrą odbyła się Gala Piłkarskiego Lauru 2019. Poznaliśmy najlepsze kluby, trenerów oraz działaczy programu Piłkarski Laur w roku 2019.
KLASYFIKACJA GENERALNA TRENERÓW – ZŁOTA DWUNASTKA
1 SOBOLEWSKI PATRYK – DWÓJKA MOS GUBIN
2 RYSZCZUK ŁUKASZ – UKS POLONIA SŁUBICE
3 JANKOWSKI SEBASTIAN, ROMANIUK BARTOSZ – UKS AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN
4 KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
5 NAJDOWSKI PAWEŁ – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
6 SOBOLEWSKI PIOTR – DWÓJKA MOS GUBIN
7 WOJNAROWSKI MARIUSZ – UKS SŁOŃSK
8 PODLECKI MARCIN – POGOŃ SZCZECIN
9 TROJAN JACEK – UKS POLONIA SŁUBICE
10 GRZYBOWSKI KRZYSZTOF – STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI
11 KAMIŃSKI RADOSŁAW – SŁUBICKA AKADEMIA PILKARSKA SŁUBICE
12 TOMYS MATEUSZ – AP MM ZIELONA GÓRA
KLASYFIKACJA KLUBÓW – ZŁOTA DWUNASTKA
1 POGOŃ SZCZECIN
2 UKS POLONIA SŁUBICE
3 DWÓJKA MOS GUBIN
4 UKS AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN NAD ODRĄ
5 UKS PERŁA CYBINKA
6 ILANKA RZEPIN
7 UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
8 STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
9 AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA
10 UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
11 UKS SŁOŃSK
12 SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
ZWYCIĘZCY KLUBOWI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH
SKRZAT – FOOTBALL ARENA SZCZECIN
ŻAK - UKS POLONIA SŁUBICE
ORLIK - DWÓJKA MOS GUBIN
MŁODZIK – POGOŃ SZCZECIN
TRAMPKARZ – BERLINER SC BERLIN
JUNIOR MŁODSZY – UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
JUNIOR STARSZY – SALOS SZCZECIN
KLASYFIKACJA NAGRODZONYCH TRENERÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH
SKRZAT
1 CHWEDCZUK ARTUR – POGOŃ SZCZECIN
2 MAĆKOWIAK PAWEŁ – FOOTBALL ARENA SZCZECIN
3 WYDMUSZEK TOMASZ – FOOTBALL ARENA SZCZECIN
4 KOSTOWIECKI ŁUKASZ – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
5 KAMIŃSKI RADOSŁAW – SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
ŻAK
1 RYSZCZUK ŁUKASZ – UKS POLONIA SŁUBICE
2 JANKOWSKI SEBASTIAN – UKS AKADEMIA FUTBOLU KOSTRZYN
3 NAJDOWSKI PAWEŁ – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
4 PODLECKI MARCIN – POGOŃ SZCZECIN
5 SOBOLEWSKI PIOTR – DWÓJKA MOS GUBIN
ORLIK
1 SOBOLEWSKI PATRYK – DWÓJKA MOS GUBIN
2 KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
3 TOMYS MATEUSZ – AP MM ZIELONA GÓRA
4 TROJAN JACEK – UKS POLONIA SŁUBICE
5 KUCHCIK SEBASTIAN – POGOŃ SZCZECIN
MŁODZIK
1 ORZESZKO MAREK – UKS PERŁA CYBINKA
2 BOGDAŃSKI ADAM – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
3 SZCZUKA ADRIAN – WARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
4 SZACIŁO KACPER – AP MM ZIELONA GÓRA
5 PAWŁOWSKI ANDRZEJ – ILANKA RZEPIN
TRAMPKARZ
1 HOFFMANN CHRISTOPH – BERLINER SC BERLIN
2 SIDOROWICZ PAWEŁ – ILANKA RZEPIN
3 MICHALAK MARCIN – ZBĄSZYNECKA AKADEMIA PILKARSKA ZBĄSZYNEK
4 WIĘCKOWSKI HUBERT – APMM ZIELONA GÓRA
5 WASILEWSKI MICHAŁ – WARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
JUNIOR MŁODSZY
1 DORNIAK ŁUKASZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
2 BATÓG MAREK – MAKSYMILIAN GORZÓW WIELKOPOLSKI
3 RYSZCZUK ŁUKASZ – UKS POLONIA SŁUBICEJ
4 JUNCEWICZ PRZEMYSŁAW – ILANKA RZEPIN
JUNIOR STARSZY
1 DROZDOWSKI ADAM – SALOS SZCZECIN
2 SZYMAŃSKI ROBERTO – ARS FOOTBALL KURYTYBA
3 DORNIAK ŁUKASZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
4 BUBNIAK RADOSŁAW – WARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
5 PODWYSZYŃSKI PATRYK – POGOŃ ŚWIEBODZIN