UA-68403204-1

Informacje

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Slubicach odbył się w ramach programu Piłkarski Laur turniej Orlików Hanza Cup Słubice 2018 Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Polonia Słubice  2. Dwójka MOS Gubin  3. UKS Perła Cybinka  4. Słubicka Akademia Piłkarska  5. AP Baltica Świnoujście  6. Warta Słońsk 7. AP Baltica (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Slubicach odbył się w ramach programu Piłkarski Laur turniej Żaków Hanza Cup Słubice 2018 Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Polonia Słubice  2. AP Baltica Świnoujście  3. Warta Słońsk  4. AP Baltica II Świnoujście  5. Słubicka Akademia Piłkarska Wręczono również nagrody indywidualne dla (...)

W dniu 26-29 czerwca w Słubicach odbył się turniej K_SSSE Super Cup Mlodzików 2018 W czterodniowym turnieju udział wzięło 6 zespołów grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Polonia Słubice, która wyprzedziła UKS Celulozę Kostrzyn nad Odrą oraz Football Academy Myślibórz KOLEJNOŚĆ DRUŻYN W TURNIEJU 1 UKS Polonia Słubice 2. UKS Celuloza Kostrzyn nad (...)

W dniach 26-29 czerwca odbył sie w Kostrzynie nad Odrą Turniej Orlików K_SSSE Super Cup 2018 W czterodniowym turnieju udział wzięło 6 zespołów grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą, która wyprzedziła AP Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra oraz lokalnego rywala „Celulozę” Kostrzyn nad Odrą. KOLEJNOŚĆ DRUŻYN (...)

W dniu 2 czerwca 2018 roku na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się w ramach Festiwalu Piłkarskiego dla dzieci turniej Kinder Cup Orlików Słubice 2018 Zwycięzcą turnieju został zespół Pogoni Szczecin, który w finale pokonał Lecha Poznań FA Dariusza Dudki Trzecie miejsce zdobyła drużyna Warty Gorzów Wielkopolski KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 1 (...)

W dniu 2 czerwca 2018 roku na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się w ramach Festiwalu Piłkarskiego dla dzieci turniej Kinder Cup Żaków Słubice 2018 Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Perła Cybinka KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 1 UKS Perła Cybinka 2 Dwójka MOS Gubin 3 UKS Czarni Żagań 4 UKS Polonia (...)

W dniu 2 czerwca 2018 roku na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się w ramach Festiwalu Piłkarskiego dla dzieci turniej Kinder Cup Skrzatów Słubice 2018 Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 1 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 UKS Celuloza (...)

W dniu 10 lutego 2018 roku w KSK „Kręgielnia” w Kostrzynie nad Odrą odbyła się Gala Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” będąca podsumowaniem zmagań drużyn piłkarskich w 2017 roku w turniejach letnich, zimowych i halowych we wszystkich kategoriach wiekowych: Uhonorowano kluby, trenerów, działaczy i sympatyków programu w następujących kategoriach: - Najlepsze kluby w poszczególnych kategoriach wiekowych (...)

W dniu 18 lutego 2018 roku w Tarczynie rozegrany został w ramach ogólnopolskiego programu "Piłkarski Laur" turniej orlików "Tarczyn Cup" 2018 Zwycięzcą turnieju została Akademia Piłkarska Green Piaseczno prowadzona przez Mariusza Malarza Klasyfikacja końcowa turnieju: 1/ AP GREEN PIASECZNO 2/ JUNIOR RADOM 3/ BROŃ RADOM 4/ KS KR SPORT IWICZNA (...)

W dniu 17 lutego 2018 roku w Białobrzegach odbył się turniej Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" 2018 W turnieju wystąpiło 8 zespołów grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna Radomiaka Radom KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1/ RADOMIAK RADOM 2/ SYRENCA SOCCER SCHOOL POLAND 3/ BROŃ RADOM 4/ PILICA BIAŁOBRZEGI 5/ KS (...)

Tarnovia Tarnowo Podgórne została zwycięzcą turnieju „Colloseum” Cup  Juniorów Młodszych Słubice 2018 Dryżyna zwycięzców wygrała wszystkie swoje mecze turniejowe KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 KS IV LO OZPN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 3 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 4 ORZEŁ KAWĘCZYN 5 POLONIA SŁUBICE (...)

Drużyna Celulozy Kostrzyn nad Odrą została zwycięzcą turnieju „Colloseum” Cup Trampkarzy Słubice 2018 W meczy finałowym  Celuloza pokonała po rzutach karnych zespół Falubazu Zielona Góra 5:3   W normalnym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1 Trzecie miejsce zajęła drużyna Arkonii Szczecin, która pokonala drużynę Czarnych Browar Witnica 1:0 Wyniki meczów finałowych: (...)

W dniu 14.01.2018 r. w hali Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Gubinie odbył się Halowy Noworoczny Turniej „Torneo Lubuskie” Młodzików Gubin  2018 Turniej rozgrywany w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” zorganizowany został przez ,firmę Colloseum Marketing Sport oraz Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie W turnieju o puchar Burmistrza Gubina  uczestniczyło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy  Zwycięzcą (...)

W dniu 13.01.2018 r. w hali Zespołu Szkół w Kostrzyunie nad Odrą  odbył się Halowy Noworoczny Turniej „Torneo Lubuskie” Żaków Kostrzyn nad Odrą  2018 Turniej rozgrywany w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” zorganizowany został przez ,firmę Colloseum Marketing Sport oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odra i  UKS Celuloza Kostrzyn W turnieju o puchar Starosty (...)

W dniu 7.01.2018 r. w hali Gimnazjum nr 1 w Słubicach  odbył się Halowy Turniej Noworoczny „Perlik Cup” Orlików Słubice 2018 Turniej rozgrywany w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” zorganizowany został firmę Colloseum Marketing Sport oraz Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji  W turnieju o puchar Firmy „Perlik”  uczestniczyło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy Na turniej (...)



FIRMA PERLIK  DWÓJKA MOS GUBIN  zslIt gUBIN  mos gUBIN