Maksymilian Gorzów Wielkopolski tryumfatorem turnieju Colloseum KRSport Cup trampkarzy Słubice 2017


Zakończyly się zmagania  w turnieju Colloseum Cup Słubice 2017 w kategorii trampkarza o puchar firmy Colloseum Marketing Sport za nami: Zwycięzcą turnieju został zespół Maksymiliana Gorzów Wielkopolski W finale turnieju gorzowianie wygralii z drużyną Steinpol Ilanka Rzepin W meczu o 3 miejsce Włókniarz Zgierz przegrał rzutami karnymiz Jurandem Kozieglowy.

Wyniki grupy "A"

Włókniarz Zgierz - Dwójka Kostrzyn nad Odrą  1 - 1

Maksymilian Gorzów Wielkopolski - MKP Wołów  1 - 1

Maksymilian Gorzów Wielkopolski - Włókniarz Zgierz  3 - 1

MKP Wołów- Dwójka Kostrzyn nad Odrą  1 - 1

Maksymilian Gorzów Wielkopolski – Dwójka Kostrzyn nad Odrą  4 - 1

MKP Wołów – Włókniarz Zgierz  0 - 5

TABELA GRUPY „A”

1  Maksymilian Gorzów              7  8:3

2  Włókniarz Zgierz                     4  7:4

3  Dwójka Kostrzyn nad Odrą     2  3:6

4  MKP Wołów                            2  2:7

Wyniki grupy "B"

Stilon Gorzów Wielkopolski - Arkonia Szczecin  3 - 0 vo

Jurand Koziegłowyi - Steinpol - Ilanka Rzepin  2 - 7

Stilon Gorzów Wielkopolski - Steinpol - Ilanka Rzepin 1 - 5

Arkonia Szczecin - Jurand Koziegłowy 0 – 3

Arkonia Szczecin – Steinpol Ilanka Rzepin  0 – 3 vo

Stilon Gorzów Wielkopolski – Jurand Koziegłowy 0 - 4

TABELA GRUPY „B”

1  Steinpol Ilanka Rzepin            9  15:3

2  Jurand Koziegłowy                 6    9:7

3  Stilon Gorzów Wlkp.              3    4:9 

4  Arkonia Szczecin                    0    0:9

Wyniki meczów finałowych:

Mecz o VII Miejsce

MKP Wołów – Arkonia Szczecin    3 – 0 vo

Mecz o V miejsce

Dwójka Kostrzyn nad Odrą – Stilon Gorzów Wielkopolski  0 - 1

Mecz o III miejsce

Włókniarz Zgierz – Jurand Koziegłowy 1 – 1  rzlk  1 - 4

FINAŁ

Maksymilian Gorzów Wielkopolski – Steinpol Ilanka Rzepin  3 - 1

Klasyfikacja końcowa turnieju

1  Maksymilian Gorzów Wielkopolski

2  Steinpol Ilanka Rzepin

3  Jurand Koziegłowy

4  Włókniarz Zgierz

5  Stilon Gorzów Wielkopolski

6  Dwójka Kostrzyn nad Odrą

7  MKP Wołów

8  Arkonia Szczecin

Najlepszy Zawodnik: Mateusz Suchecki – Włókniarz Zgierz

Najlepszy Bramkarz: Kacper  Golinowski  – MKP Wołów

Król Strzelców:  Maksymilian Batóg – Maksymilian Gorzów Wielkopolski

Trener zwycięskiej drużyny: Marek Batóg – Maksymilian Gorzów Wielkopolski  

Galeria zdjęć



FIRMA PERLIK  DWÓJKA MOS GUBIN  zslIt gUBIN  mos gUBIN