OSK Centaur


Szkoła jazdy OSK Centaur jest szkołą z tradycjami. Założona została w  1990r. Biuro mieści się w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 7/1.

Szkolimy w zakresie kategorii: A, B, B+E, C, C+E, D oraz prowadzimy Szkolenia dla Zawodowych Kierowców. Żadna inna szkoła w mieście nie oferuje tak wielu kursów.

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę starając się trafić do coraz szerszej gamy klientów. Gwarantujemy ciekawe lekcje szkolenia teoretycznego i jazdy przygotowane przez profesjonalnych i certyfikowanych instruktorów.

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w miejscu gdzie w niedalekiej przyszłości ma powstać w Świdnicy mieście Ośrodek Egzaminacyjny WORD co jest bardzo istotne przy wyborze szkolenia.

W naszym ośrodku zapewniamy odpowiednią liczbę samochodów, wykwalifikowanych instruktorów oraz wzorową obsługę. Szkolimy uczniów na kierowców nie tylko do zdania egzaminu ale by bezpiecznie prowadzili przez całe życie.

Do każdego kursanta podchodzimy w indywidualny sposób. Szkoląc przywiązujemy szczególną uwagę na profesjonalne podejście do danej osoby - przede wszystkim na oswojenie odruchów i zachowań kierowcy do warunków panujących na drogach.

 FIRMA PERLIK  DWÓJKA MOS GUBIN  zslIt gUBIN  mos gUBIN