Perła Cybinka zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2016.


W dniu 13 sierpnia na stadionie w Zbąszynku odbył się turniej piłkarski Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2016 o Puchar Burmistrza Zbąszynka  Turniej odbywał się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Fundacji im. Kazimierza Górskiego.    

W turnieju uczestniczyło 11 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nie dojechała na turniej drużyna PAP Bosko Sulęcin Zwycięzcą turnieju został zespół „Perłą” Cybinka, który w finale pokonał drużynę Akademii Piłkarskiej „Apko” Krosno Odrzańskie

Tabele turnieju po meczach eliminacyjnych:

GRUPA ‘’A’’

1.PERŁA CYBINKA                               12 PKT  

2.AP APKO KROSNO ODRZAŃSKIE     12 PKT.

3.FALUBAZ II ZIELONA GÓRA              10 PKT.

4.WARTA GORZÓW WLKP.                  4 PKT.

5.GSP SĄTOPY                                    3 PKT

6.CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ    3 PKT

  

GRUPA ‘’B’’

1.WARTA SŁOŃSK                           15 PKT

2.ZAP ZBBĄSZYNEK                          9 PKT.

3.FALUBAZ ZIELONA GÓRA                6 PKT.

4.STILON GORZÓW WLKP.                 6 PKT.

5.SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ        6 PKT.

6.AP BOSKO SULĘCIN                       0 PKT.             

W meczach półfinałowych Perła Cybinka pokonała ZAP Zbąszynek 2 - 1 a AP Apko Krosno Odrzańskie wygrała z Wartą Słońsk w stosunku 2 - 0

MECZE FINAŁOWE:

MECZ O MIEJSCE XI-XII

CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ – BOSKO SULĘCIN    3 – 0 vo

MECZ O MIEJSCE IX-X

GSP SĄTOPY – SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ 6 - 0

MECZ O MIEJSCE VII-VIII

WARTA GORZÓW WLKP. – STILON GORZÓW WLKP.  3 - 1

MECZ O MIEJSCE V-VI

FALUBAZ II ZIELONA GÓRA – FALUBAZ ZIELONA GÓRA  7 - 1

MIEJSCE III – IV

WARTA SŁOŃSK – ZAP ZBĄSZYNEK  0 - 2

FINAŁ

PERŁA CYBINKA – AP APKO KROSNO ODRZAŃSKIE 4 – 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

1.PERŁA CYBINKA

2.AP APKO KROSNO ODRZAŃSKIE

3.ZBĄSZYNECKA AKADEMIA PIŁKARSKA ZBĄSZYNEK

4.WARTA SŁOŃSK

5.FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

6.FALUBAZ ZIELONA GÓRA

7.WARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI

8.STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI

9.GMINNA SZKÓLKA PIŁKARSKA SĄTOPY

10.SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ

11.CELULOZA OSTRZYN NAD ODRĄ

12.PAP BOSKO SULĘCIN

Wyróżnienia indywidualne turnieju:

Król strzelców -  BARTOSZ RÓŻYCKI – PERŁA CYBINKA

Najlepszy zawodnik – KAMIL ZAJĄC – PERŁA CYBINKA

Najlepszy bramkarz – PATRYK SARNOWSKI – FALUBAZ II ZIELONA GÓRA

Galeria zdjęć





FIRMA PERLIK  DWÓJKA MOS GUBIN  zslIt gUBIN  mos gUBIN