TURNIEJE LETNIE

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się Festiwal Piłkarski z okazji Dnia Dziecka Rozegrano 3 turnieje w kategoriach Orlik, Żak i Skrzat. Zwycięzcą turnieju w kategorii Orlika został zespół Dwójki MOS Gubin, który wyprzedził ekipę Promienia Żary oraz Pogoni Szczecin. Klasyfikacja Końcowa turnieju: 1 Dwójka MOS Gubin 2 Promień Żary 3 Pogoń Szczecin 4 GKS Kłodawa 5 Orzeł Międzyrzecz 6 (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się Festiwal Piłkarski z okazji Dnia Dziecka Rozegrano 3 turnieje w kategoriach Orlik, Żak i Skrzat. Zwycięzcą turnieju w kategorii Żak został zespół Zbąszyneckiej Akademi Piłkarskiej Zbąszynek, który wyprzedził ekipę Pogoni Szczecin oraz UKS Słońsk. Klasyfikacja Końcowa turnieju: 1 ZAP Zbąszynek 2 Pogoń Szczecin 3 UKS Słońsk 4 Ilanka Rzepin 5 Pogoń Skwierzyna 6 (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się Festiwal Piłkarski z okazji Dnia Dziecka Rozegrano 3 turnieje w kategoriach Orlik, Żak i Skrzat. Zwycięzcą turnieju w kategorii Skrzat został zespół Pogoni Szczecin który wyprzedził drużynę Prussen Beeskow z Niemiec oraz UKS Czwórkę Kostrzyn nad Odrą . Klasyfikacja Końcowa turnieju: 1 Pogoń Szczecin 2 Proussen Beeskow 3 UKS Czwórka Kostrzyn nad (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego w Górzycy odbył się Turniej Piłki Amatorskiej - I Memoriał im. Mateusza Podlipskiego Zwycięzcą memoriału został zespół Odry Górzyca, który w finale pokonał drużynę Parkowa Górzyca. W meczu o brązowy medal drużyna Jenson Logistics Słubice wygrała rzutami karnymi drużynę PUK Słubice Klasyfikacja końcowa turnieju: 1 Odra Górzyca 2 Parkowa Górzyca 3 Jenson (...)

W dniu 19 września 2020 roku na płycie głównej stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się turniej Jubilee Cup Skrzatów Słubice 2020. Turniej rozgrywany w dniu Narodowego Dnia Sportu był jubileuszowym 150 turniejem zorganizowanym przez firmę Colloseum Marketing Sport w ramach programu Piłkarski Laur. Zwycięzcą turnieju została drużyna Pogoni Szczecin, która wyprzedziła Akademię Bosko Sulęcin (...)

W dniu dzisiejszym na stadionie olimpijskim w Słubicach odbył się turniej Autunno Cup Orlików – zakończenie lata z Piłkarskim Laurem. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Polonia Słubce prowadzony przez trenera Piotra Dmuchowskiego. KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 UKS Polonia Słubice 2 UKS Perła Cybinka 3 UKS Słońsk 4 Ilanka (...)

W dniu dzisiejszym na stadionie olimpijskim w Słubicach odbył się turniej Autunno Cup Żaków – zakończenie lata z Piłkarskim Laurem. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym Zwycięzcą turnieju został zespół Dwójki MOS Gubin prowadzony przez trenera Piotra Sobolewskiego. KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 Dwójka MOS Gubin 2 Orzeł Międzyrzecz 3 UKS Polonia Słubice 4 Ilanka (...)

W dniu 23 sierpnia 2020 roku odbył się na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu turniej piłkarski Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2020 o puchar Burmistrza Nowego Tomyśla oraz nagrodę główna Dyrektora OSiR w Nowym Tomyślu Zwycięzcą turnieju została drużyna Pogoni Szczecin, która wyprzedziła Akademię Reissa z Nowego Tomyśla oraz Nowotomyską Akademię Piłkarską Polonia Nowy Tomyśl Klasyfikacja (...)

W dniu 16 sierpnia 2020 roku na stadionie Warty w Słońsku odbył się turniej Torneo Lubuskie Młodzików – Memorial im Stanislawa Dobrzańskiego . W turnieju uczestniczyło 10 zespołów, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym Zwycięzcą turnieju został zespół UKS AP Falubaz Zielona Góra. KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 UKS AP Falubaz Zielona Góra 2 UKS AP (...)

W dniu 15 sierpnia 2020 roku na stadionie olimpijskim w Słubicach odbył się turniej Torneo Lubuskie Hanza Cup w kategorii Żaka. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Polonia Słubice, który wyprzedził zespół Dwójki Mos Gubin oraz niemiecki zespół Eintracht Mahsdorf KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 UKS (...)

W dniu 28 czerwca 2020 roku na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się turniej piłkarski Colloseum Cup Orlików Słubice 2020 Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Perła Cybinka, który wyprzedził Uczniowski Klub Sportowy Słońsk oraz UKS Polonię Słubice. W turnieju wystąpiły cztery zespoły grające systemem każdy z każdym - mecz i rewanż KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 UKS (...)

W dniu 27 czerwca 2020 roku na płycie głównej stadionu olimpijskiego w Słubicach odbył się turniej Colloseum Cup Żaków Słubice 2020 Zwycięzcą turnieju został Klub Sportowy Promień Żary, który w finale pokonał ekipę Dwójki MOS Gubin. Trzecie miejsce wywalczył zespół Orła Międzyrzecz, który w meczu o III miejsce pokonał Stilon Gorzów Wielkopolski KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 1 Promień (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach w ramach mini festiwalu z okazji dnia dziecka odbyły się dwa turnieje Kinder Cup w kategoriach Żaka i Orlika W kategorii Żaka zwyciężyła drużyna Dwójki MOS Gubin prowadzona przez trenera Patryka Sobolewskiego Klasyfikacja końcowa turnieju 1. Dwójka MOS Gubin 2. Dwójka MOS 2012 Gubin (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach stadionu olimpijskiego w Słubicach w ramach mini festiwalu z okazji dnia dziecka odbyły się dwa turnieje Kinder Cup w kategoriach Żaka i Orlika W kategorii Orlika zwyciężyła drużyna UKS Polonia Słubice prowadzona przez trenera Jacka Trojana Klasyfikacja końcowa turnieju 1. UKS Polonia Słubice 2. UKS Perła Cybinka 3. (...)

W dniu dzisiejszym na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą odbył się festiwal piłkarski dla dzieci Zakończenie Lata z Piłkarskim Laurem W ramach festiwalu rozegrano turnieje Autunno Cup w trzech kategoriach wiekowych Orlików , Żaków i Skrzatów W kategorii Orlików zwycięzcą turnieju został zespół UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą, który wyprzedził Pogoni Szczecini oraz (...)