TURNIEJE ZIMOWE

Drużyna Arkonii Szczecin została zwycięzcą Zimowego Turnieju Trampkarzy Colloseum Cup Słubice 2022. W meczu finałowym pokonała ekipę Stali Szczecin 2:0 Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Tęczy Krosno Odrzańskie Klasyfikacja końcowa turnieju: 1 Arkonia Szczecin 2 Stal Szczecin 3 Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie 4 Polonia Słubice 5 Carina Gubin 6 AP Warta Gorzów Wielkopolski 7 Ilanka Rzepin 8 OKS R-Football Goleniów Przyznano również (...)

W dniu dzisiejszym zakończył się Zimowy Turniej Juniorów Młodszych Colloseum Cup Słubice 2022 o Puchar Prezesa Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zwycięzcą turnieju została drużyna ISF Pogoń Barlinek przed Polonią Słubice oraz Victorią Wysogotowo. TABELA KOŃCOWA TURNIEJU: 1 ISF Pogoń Barlinek 2 Polonia Słubice 3 Victoria Wysogotowo 4 Ilanka Rzepin 5 TS Przylep Zielona Góra 6 AS Orlik Kaźmierz 7 (...)

Zwycięzcą Zimowego Turnieju Młodzików Colloseum Cup Słubice 2022 o Puchar Burmistrza Słubic została drużyna AP Warta Gorzów, która w finale pokonała drużynę ISF Pogoń Barlinek Brązowe medale wywalczyła drużyna Pogoni Szczecin Klasyfikacja końcowa turnieju: 1 AP Warta Gorzów Wielkopolski 2 ISF Pogoń Barlinek 3 Pogoń Szczecin 4 AP Macieja Murawskiego Zielona Góra 5 UKS Polonia Słubice 6 Ilanka Rzepin 7 (...)

W dniu dzisiejszym zakończył się Zimowy Turniej Młodzików Colloseum Cup Słubice 2022 o Puchar Prezesa Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zwycięzcą turnieju została drużyna AP Błękitni Stargard, która w finale pokonała drużynę OKS R-Football Goleniów. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy Promienia Żary W dzisiejszych meczach finałowych uzyskano następujące wyniki: o miejsce VII AP Falubaz Krosno Odrz. - Akademia TS (...)

W związku z panującym koronawirusem Covid 19 odwolane zostaly dwa turnieje zimowe na sztucznej trawie w kategorii Trampkarza i Młodzika

Drużyna Celulozy Kostrzyn nad Odrą zwyciężyła w turnieju zimowym na sztucznej trawie Juniorów Młodszych Colloseum Cup Słubice 2020 W finale Celuloza pokonała po remisie 1 -1 rzutami karnymi brazylijski zespół ARS Football Europe Kurytyba Trzecie miejsce zdobyła drużyna Salosu Szczecin Wyniki meczów finałowych: O miejsce VII Ilanka Rzepin - Warta Gorzów (...)

Drużyna Celulozy Kostrzyn nad Odrą z kompletem punktów wygrała turniej Colloseum Cup Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1. Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2. Maksymilian Gorzów Wielkopolski 3. Steinpol Ilanka Rzepin 4. Polonia Słubice WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE Najlepszy Zawodnik: Kasprzak Marcel - Maksymilian Najlepszy (...)

Drużyna Salosu Szczecin została zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Juniorów Starszych o Puchar Burmistrza Słubic   KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 SALOS SZCZECIN 2 ARS FOOTBALL KURYTYBA 3 WARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI 4 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 5 POGOŃ ŚWIEBODZIN WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE Najlepszy Zawodnik: Denen - ARS Football Kurytyba Najlepszy Bramkarz: Maciej Zajączkowski (...)

W zakończonym turnieju "Colloseum" Cup Trampkarzy Słubice 2019 o Puchar Prezesa Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zwyciężyła drużyna Berliner Sport Club Berlin wyprzedzając Stainpol Ilankę Rzepin oraz Zbąszynecką Akademie Piłkarska ze Zbąszynka W turnieju wystąpiło 7 zespołów grających systemem każdy z każdym. Klasyfikacja końcowa turnieju:: 1. Berliner Sport Club Berlin 2. Steinpol Ilanka (...)

Tarnovia Tarnowo Podgórne została zwycięzcą turnieju „Colloseum” Cup  Juniorów Młodszych Słubice 2018 Dryżyna zwycięzców wygrała wszystkie swoje mecze turniejowe KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU 1 TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 KS IV LO OZPN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 3 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 4 ORZEŁ KAWĘCZYN 5 POLONIA SŁUBICE (...)

Drużyna Celulozy Kostrzyn nad Odrą została zwycięzcą turnieju „Colloseum” Cup Trampkarzy Słubice 2018 W meczy finałowym  Celuloza pokonała po rzutach karnych zespół Falubazu Zielona Góra 5:3   W normalnym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1 Trzecie miejsce zajęła drużyna Arkonii Szczecin, która pokonala drużynę Czarnych Browar Witnica 1:0 Wyniki meczów finałowych: (...)

W siedzibie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach odbyło się losowanie grup Zimowego Turnieju na boiskach ze sztuczną nawierzchnią "COLLOSEUM CUP" w kategORII tRAMPKARZ W losowani udział wzięli: Mirosław Wrzesiński - właściciel programu "Piłkarski Laur" z firmy Colloseum Marketing Sport oraz Prezes SOSiR Zbigniew Sawicki, Dyrektor Sportowy SOSiR Ryszard Chustecki  W wyniku losowania zespoły podzielone (...)

Zakończyly się zmagania  w turnieju Colloseum Cup Słubice 2017 w kategorii trampkarza o puchar firmy Colloseum Marketing Sport za nami: Zwycięzcą turnieju został zespół Maksymiliana Gorzów Wielkopolski W finale turnieju gorzowianie wygralii z drużyną Steinpol Ilanka Rzepin W meczu o 3 miejsce Włókniarz Zgierz przegrał rzutami karnymiz Jurandem Kozieglowy. Wyniki grupy "A" Włókniarz Zgierz (...)

Stilon Gorzów Wielkopolski został zwycięzcą turnieju juniorów młodszych „Colloseum Cup” Słubice 2017 rozgrywanego na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji o puchar firmy Colloseum Marketing Sport W turnieju rozgrywanym na sztucznej nawierzchni udział wzięło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wyniki meczów grupowych: Wyniki  Grupa "A" Arkonia Szczecin - MKP Wołów 2 - (...)

Krotka fotorelacja z losowania turniejów Juniora Młodszego i Trampkarza "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017