Menu
Strona główna
Aktualności
Koordynatorzy
Media o Programie
Kontakt
Radość dzieci naszą radością
+48 605 533 391
biuro@pilkarskilaur.pl
53183166
Mapa witryny
INFORMACJE
TURNIEJE LETNIE
TURNIEJE ZIMOWE
TURNIEJE HALOWE
K-SSSE SUPER CUP
Aktualności
O Turnieju
Organizatorzy
Obiekty Sportowe
Obiekty noclegowe
Patroni
Sponsorzy
Warunki Uczestnictwa
GALE PIŁKARSKIEGO LAURU
UCZESTNICY TURNIEJÓW
PARTNERZY
Partnerzy Generalni
Partnerzy Regionalni
Partnerzy Techniczni
Partnerzy Organizacyjni
Partnerzy Medialni
PRZYJACIELE PROGRAMU
SPONSORZY PROGRAMU
Sponsorzy Generalni
Sponsorzy Regionalni
Sponsorzy Turniejów
Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.
Imię i nazwisko:
E-mail:
zapisz się
Mapa witryny
Strona główna
Polityka prywatności
Aktualności
Firma „Dacco” partnerem technicznym „Piłkarskiego Lauru”
Firma KR Sport partnerem technicznym "Piłkarskiego Lauru"
Koordynatorzy
Jan Kaczyński koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Wielkopolsce
Media o Programie
Kontakt
INFORMACJE
Krzysztof Roszak koordynatorem programu "Piłkarski Laur" na Mazowszu
Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Mazowieckie Młodzików" Mysiadło 2015
Paweł Rybus koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Świętokrzyskim
Zygmunt Mendelski koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Lubuskim
Torneo Lubuskie Orlików w Kostrzynie nad Odrą
Torneo Lubuskie Młodzików w Górzycy
Torneo Lubuskie Żaków w Zbąszynku
Znany kalendarz „Piłkarskiego Lauru” w województwie lubuskim
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie partnerem "Piłkarskiego Lauru"
Dariusz Jaworski koordynatorem programu "Piłkarski Laur" na Dolnym Śląsku
Losowanie "Torneo Lubuskie Młodzików" Górzyca 2015
Losowanie "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn nad Odrą 2015
Znany kalendarz „Piłkarskiego Lauru” w wojewodztwie dolnosląskim
Losowanie "Torneo Lubuskie Żaków" Zbąszynek 2015
Polsko - hiszpańskie warsztaty bramkarskie
Słubice gospodarzem Zimowego "Torneo Lubuskie Żaków"
Kostrzyn nad Odrą gospodarzem zimowego "Torneo Lubuskie Orlików"
Gorzów Wielkopolski gospodarzem zimowego "Torneo Lubuskie Młodzików"
Pogoń Szczecin zwycięzcą Festiwalu Niepodległości Słubice 2018 w kategorii Żak
BAF Barlinek zwycięzcą turnieju "Torneo Lubuskie" Żaków 2015
Pomóżmy małemu Aleksowi
Pogoń Szczecin zwyciężcą turnieju "Torneo Lubuskie" Orlików 2015
UKS "Czwórka" zwycięzcą turnieju "Torneo Lubuskie" Młodzików 2015
Zakończył się jubileuszowy turniej "Silesian Cup" 2015
Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Słubice 2015
Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Orlików Kostrzyn nad Odrą 2015
Firma PTH "Transhand" sponsorem regionalnym programu "Piłkarski Laur"
Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Młodzików Gorzów Wlkp. 2015
Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Żaków" Słubice 2015
Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn 2015
Gmina Słońsk partnerem programu „Piłkarski Laur”
UKS Torzym zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Żaków Słubice 2017
Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Słubice 2016
Arkonia Szczecin zwycięzcą turnieju trampkarzy „Colloseum Cup” 2016
Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Młodzików" Gorzów 2015
MOSiR Kostrzyn nad Odrą partnerem organizacyjnym turnieju „K – S SSE Super Cup”
SOSiR Słubice partnerem organizacyjnym turnieju „K – S SSE Super Cup”
Bardzo ciekawy projekt dla bramkarzy
Gmina Lesznowola partnerem programu „Piłkarski Laur”
KP „Progres” Gorzów Wlkp. zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Młodzików" Gorzów Wlkp. 2015
Błękitni Stargard Szczeciński zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Orlików” Kostrzyn nad Odrą 2015
UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Słubice 2015
GKS „Kraska” Jasieniec zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Mazowieckie Młodzików” Mysiadło 2015
Życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2016
Halowy Noworoczny Turniej Młodzików "Colloseum Cup"
Kadra OZPN Gorzów Wlkp. zwycięzcą halowego turnieju "Colloseum Cup" Młodzików 2016
Gmina Lesznowola partnerem programu "Piłkarski Laur"
Gmina Tarczyn partnerem programu "Piłkarski Laur"
Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Mazowieckie Orlików" Tarczyn 2016
Losowanie Halowego Torneo Mazowieckie Żaków "Pilica Cup" 2016
Broń Radom zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Żaków „Pilica Cup” 2016
Losowanie Turnieju Trampkarzy "Colloseum Cup" 2016
LKS Chlebnia zwycięzcą Halowego "Torneo Mazowieckie Orlików" Tarczyn 2016
Nowy Tomyśl partnerem programu „Piłkarski Laur”
Marszałek Województwa Wielkopolskiego Patronem Programu "Piłkarski Laur" w Wielkopolsce
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Festiwalu Niepodległości Słubice 2018 w kategorii Orlik
Losowanie Torneo Lubuskie Żaków Słońsk 2016
Losowanie "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn nad Odrą 2016
Losowanie "Torneo Lubuskie Młodzików" Górzyca 2016
Losowanie "Torneo Lubuskie Żaków" Zbąszynek 2016
Losowanie "Torneo Wielkopolskie Orlików" Nowy Tomyśl 2016
Losowanie "Torneo Mazowieckie Młodzików" Lesznowola 2016
UKS „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą partnerem programu „Piłkarski Laur”
Firma „Best Buty” sponsorem regionalnym programu „Piłkarski Laur”
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju „K-SSSE Masita Cup” 2016 w kategorii Orlik
Wisła Płock zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Białobrzegi 2016.
Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju „K-SSSE Masita Cup” 2016 w kategorii Młodzik.
Perła Cybinka zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2016.
UKS Jastrząb Głowaczów zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Młodzików Lesznowola 2016.
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2016.
Arkonia Szczecin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków – Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2016.
1 FC Frankfurt zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2016.
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2016
Stilon Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Skrzatów Kostrzyn 2017
Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Orlików Kostrzyn nad Odrą 2016
Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Młodzików Gorzów Wielkopolski 2016
Firma "Perlik" partnerem programu "Piłkarski Laur"
Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Mazowieckie” Orlików Lesznowola 2016
Losowanie Noworocznego Turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Kostrzyn nad Odrą 2017
Losowanie Halowego Turnieju Młodzików „Colloseum Cup” Słubice 2017
Losowanie Halowego Turnieju „Torneo Mazowieckie” Orlików Tarczyn 2017
Steinpol – Ilanka Rzepin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Słubice 2016
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Orlików” Kostrzyn nad Odrą 2016
Progres Gorzów Wielkopolski zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Młodzików” Gorzów Wielkopolski 2016
UKS Tarczyn zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Mazowieckie Orlików” Lesznowola 2016
Losowanie turnieju "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017 w kategorii Juniora Młodszego.
Losowanie turnieju "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017 w kategorii Trampkarza.
Fotorelacja z losowania turniejów "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017
Losowanie Halowego Turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" 2017
Steinpol – Ilanka Rzepin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Kostrzyn nad Odrą 2017
Polando.de partnerem regionalnym programu "Piłkarski Laur"
UKS Dębno zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Młodzików „Colloseum Cup” Słubice 2017
Pilica Białobrzegi zwycięzcą halowego turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" Białobrzegi 2017
Gwardia Warszawa zwycięzcą halowego turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Tarczyn Cup" 2017
Firma KR Sport z Piaseczna partnerem technicznym programu "Piłkarski Laur"
Stilon Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju juniorów młodszych "Colloseum KRSport Cup" 2017
Maksymilian Gorzów Wielkopolski tryumfatorem turnieju Colloseum KRSport Cup trampkarzy Słubice 2017
Dzień Dziecka z Piłkarskim Laurem
Losowanie turnieju "Kinder Cup" Orlików Słubice 2017
Losowanie turnieju "Kinder Cup" Żaków Słubice 2017
Losowanie turnieju "Kinder Cup" Skrzatów Słubice 2017
Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn 2017
Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Żaków - Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2017
Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017
Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2017
Losowanie turnieju „Torneo Wielkopolskie” Orlików Nowy Tomyśl 2017
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Kinder Cup Skrzatów
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Kinder Cup Żaków Słubice 2017
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Kinder Cup Orlików Słubice 2017
Fotorelacja z Festiwalu Kinder Cup Słubice 2017
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg zwycięzcą turnieju K-SSSE Super Cup Młodzików Słubice 2017
UKS AP Falubaz Zielona Góra zwycięzcą turnieju K-SSSE Super Cup Orlików Kostrzyn nad Odrą 2017
Losowanie Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" Białobrzegi 2017
Losowanie turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Lesznowola 2017
Syrenka Soccer Scholl Poland zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików „Pilica Cup” Białobrzegi 2017.
Królewscy Płock zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Lesznowola 2017.
Błękitni Dobiegniew zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2017.
UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2017.
Kotwica Kołobrzeg zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017.
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków – Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2017
Football Academy Myślibórz zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2017.
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Żaków Kostrzyn 2017
Fotorelacja z Festiwalu "Autunno Cup Kostrzyn nad Odrą 2017
Górzyca przez kolejne trzy lata gospodarzem turnieju "Torneo Lubuskie" Młodzików
Miasto Gubin partnerem programu "Piłkarski Laur"
Zbąszynek przez kolejne trzy lata gospodarzem Torneo Lubuskie Żaków
Miasto Kostrzyn przez kolejne trzy lata gospodarzem letniego turnieju "Torneo Lubuskie" Orlików
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie partnerem programu "Piłkarski Laur"
Korona Góra Kalwaria zwycięzcą halowego turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Łazy 2017
Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn 2017
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Słubice 2017
Energetyk Gryfino zwycięzcą halowego turnieju „Perlik Cup” Orlików Słubice 2018
Błękitni Dobiegniew zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Żaków Kostrzyn nad Odrą 2018
Losowanie turnieju "Colloseum Cup" Słubice 2018 Trampkarzy
PSV Łódź zwycięzcą halowego noworocznego turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Gubin 2018
Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Trampkarzy Słubice 2018
Tarnovia Tarnowo Podgórne zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Juniorów Młodszych Słubice 2018
Radomiak Radom zwycięzcą turnieju orlików "Pilica Cup" Białobrzegi 2018
AP Green Piaseczno zwycięzcą turnieju halowego orlików "Tarczyn Cup" Tarczyn 2018
GALA PIŁKARSKIEGO LAURU 2020
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Kinder Cup Skrzatów Słubice 2018
UKS Perla Cybinka zwycięzcą turnieju Kinder Cup Żaków Słubice 2018
Pogoń Szczecin zwycięzcą turnieju Kinder Cup Orlików Słubice 2018
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju K_SSSE Super Cup Młodzików 2018
Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2018
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju K_SSSSE Super Cup Orlików 2018
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Hanza Cup Żaków Słubice 2018
Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Hanza Cup Orlików Słubice 2018
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2018
Steinpol Ilanka Rzepin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Słońsk 2018
Akademia Reissa zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2018
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Skrzatów Kostrzyn 2018
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Żaków Kostrzyn 2018
Warta Słońsk zwycięzcą Halowego Mikołajkowego Turnieju Torneo Lubuskie Żaków Słubice 2018
Pogoń Szczecin zwycięzcą Halowego Mikołajkowego Turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Słubice 2018
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Halowego Mikołajkowego Turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn 2018
TEAM Gubin zwycięzcą Halowego Noworocznego Turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Gubin 2019
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą Halowego Noworocznego Turnieju Orlików Perlik Cup Słubice 2019
Turniej Zimowy Colloseum Cup Trampkarzy Słubice 2019
Pogoń Szczecin zwycięzcą Halowego Noworocznego Turnieju Torneo Lubuskie Żaków Kostrzyn nad Odrą 2019
Turniej Zimowy Colloseum Cup Juniorów Starszych Słubice 2019
Berliner Sport Club Berlin zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Trampkarzy Słubice 2019
Salos Szczecin zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Juniorów Starszych Słubice 2019
Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Juniorów Młodszych Słubice 2019
GALA PILKARSKIEGO LAURU 2018
Pogoń Szczecin zwycięzcą Turnieju Mikołajkowego Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2019
UKS Promień Żary zwycięzcą Mikołajkowego turnieju Torneo Lubuskie Żaków Cybinka 2019
Warta Gorzów Wielkopolski zwycięzcą Mikołajkowego Torneo Lubuskie Młodzików Cybinka 2019
UKS Morzycko Moryń zwycięzcą turnieju "Raven" Cup Żaków Kostrzyn nad Odrą 2019
Pogoń Szczecin zwycięzcą Noworocznego turnieju Torneo Lubuskie Orlików Perlik Cup Słubice 2020
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą Noworocznego turnieju Torneo Lubuskie Młodzików IKAA Suchomel Cup Kostrzyn 2020
UKS Promień Żary zwycięzcą Noworocznego turnieju Torneo Lubuskie Żaków Gubin 2020
UKS Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Orlików Kinder Cup Słubice 2020
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Kinder Cup Żaków Słubice 2020
TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju zimowego na sztucznej trawie Colloseum Cup Juniorów Młodszych Słubice 2020
Turnieje Colloseum Cup Trampkarzy i Młodzików Słubice 2020 odwołane
Promień Żary zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Żaków Słubice 2020
UKS Perła Cybinka zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Orlików Słubice 2020
UKS Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Hanza Cup Żaków Słubice 2020
UKS AP Falubaz Zielona Góra zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Słońsk 2020
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Autunno Cup Żaków Słubice 2020
Pogoń Szczecin zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2020
UKS Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Autunno Cup Orlików Słubice 2020
Jubileuszowy Turniej Programu Piłkarski Laur
UKS Akademia Futbolu Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Orlików Kostrzyn 2020
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Mikolajkowego Turnieju Żaków Kostrzyn 2020
Pogoń Szczecin zwycięzcą jubileuszowego turnieju Jubilee Cup Słubice 2020
GALA PIŁKARSKIEGO LAURU 2021
AP Błękitni Stargard zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Młodzików Słubice 2022
ISF Pogoń Barlinek zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Juniorów Młodszych Słubice 2022
AP Warta Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Młodzików Słubice 2022
Arkonia Szczecin zwycięzcą turnieju Colloseum Cup Trampkarzy Słubice 2022
Pogoń Szczecin zwycięzcą Noworocznego Turnieju Żaków IKAA Suchomel Cup Kostrzyn nad Odrą 2022
GKS Kłodawa zwycięzcą Noworocznego Turnieju Skrzatów Raven Cup Kostrzyn nad Odrą 2022
Telemond Holding zwycięzcą Noworocznego Turnieju Firm Kostrzyn nad Odrą 2022
Pogoń Szczecin zwycięzcą Noworocznego Turnieju Młodzików Transhand Cup Cybinka 2022
Promień Żary zwycięzcą Noworocznego Turnieju Orlików Goldi Cup Cybinka 2022
SAP APIS Słubice zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Skrzatów Kostrzyn nad Odrą 2021
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Orlików Kostrzyn nad Odrą 2021
Pogoń Szczecin zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Młodzików Słubice 2021
GKS Kłodawa zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Żaków Słubice 2021
Odra Górzyca zwycięzcą I Memoriału im. Mateusza Podlipskiego Górzyca 2022
Pogoń Szczecin zwycięzcą Festiwalu z okazji Dnia Dziecka w kategorii Skrzat Słubice 2022
Zbąszynecka Akademia Piłkarska Zbąszynek zwycięzcą Festiwalu z okazji Dnia Dziecka w kategorii Żak Słubice 2022
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Festiwalu z okazji Dnia Dziecka w kategorii Orlik Słubice 2022
TURNIEJE LETNIE
Football Arena Szczecin zwycięzcą turnieju Autunno Cup Skrzatów Kostrzyn 2019
UKS Akademia Futbolu Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Autunno Cup Żaków Kostrzyn 2019
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Autunno Cup Orlików Kostrzyn 2019
Pogoń Szczecin zwycięzcą Euroregionalnego Turnieju Orlików Kostrzyn 2019
Pogoń Szczecin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2019
Warta Słońsk zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków - Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2019
Akademia Reissa Poznań zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolski Orlików Nowy Tomyśl 2019
Stal Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Witnica 2019
UKS Polonia Słubice zwycięzcą Mini Turnieju Hanza Cup Słubice 2019
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Mini Turnieju Hanza Cup Orlików Słubice 2019
Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego zwycięzcą turnieju K_SSSE Super Cup Orlików Kostrzyn 2019
Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego zwycięzcą turnieju K-SSSE Super Cup Młodzików Słubice 2019
Łucznik Strzelce Krajeńskie zwycięzcą Festiwalu Piłkarskiego Żaków Słubice 2019
Pogoń Szczecin zwycięzcą Festiwalu Piłkarskiego Skrzatów Słubice 2019
Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego zwycięzcą Festiwalu Piłkarskiego Orlików Słubice 2019
TURNIEJE ZIMOWE
TURNIEJE HALOWE
Football Academy Bolesławiec zwycięzcą Festiwalu Niepodległości Żaków Słubice 2019
Dwójka MOS Gubin zwycięzcą Festiwalu Niepodległości Orlików Słubice 2019
K-SSSE SUPER CUP
Aktualności
O Turnieju
Organizatorzy
Colloseum Marketing Sport
Miejski środek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach
Obiekty Sportowe
Obiekty Słubickiego Ośrodka Sportu
Obiekty MOSiR Kostrzyn nad Odrą
Obiekty noclegowe
Hotel "Olimpik Park" Słubice
Internat Zespołu Szkól Technicznych Słubice
Akademiki "Collegium Polonicum" w Słubicach
Hotel "Bastion" w Kostrzynie nad Odrą
Hotel "Miejski" w Kostrzynie nad Odrą
Zajazd "Hubertus" w Słońsku
Patroni
Sponsorzy
Warunki Uczestnictwa
GALE PIŁKARSKIEGO LAURU
GALA PIŁKARSKIEGO LAURU 2017
GALA PIŁKARSKIEGO LAURU 2019
UCZESTNICY TURNIEJÓW
PARTNERZY
Partnerzy Generalni
Partnerzy Regionalni
Partnerzy Techniczni
Partnerzy Organizacyjni
FSL - Aktywni dla Powiatu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kostrzyn nad Odrą
Gminny Ośrodek Kultury
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu
Uczniowski Klub Sportowy "Polonia" Słubice
Klub Piłkarski "Progres" Gorzów Wielkopolski
MZKS "Alit" Ożarów
KS "Gryf" Świdnica
Ośrodek Sportu i Rekreacji Świdnica
Orlico Sport Poznań
KR Sport Piaseczno
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubice
Klub Sportowy KRSport Iwiczna
Zespół Szkół Technicznych w Słubicach
Centrum Sportu w Gminie Lesznowola
Uczniowski Klub Sportowy Tarczyn
Zespół Szkół Tarczyn
Klub Sportowy "Warta" Słońsk
Hotel "Bastion" w Kostrzynie nad Odrą
Firma "Perlik"
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Gubin
Partnerzy Medialni
PRZYJACIELE PROGRAMU
SPONSORZY PROGRAMU
Sponsorzy Generalni
Sponsorzy Regionalni
Kostrzyńsko -Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
PTH Transhand
Algida
GABINET OSTEOPATII I REHABILITACJI RUCHOWEJ - BOGUSŁAW ZAJĄC
Polando.de
HOTEL OLIMPIK PARK SŁUBICE
Sponsorzy Turniejów
Solid Security
IMAKS Spółka z o.o. Słubice
Arctic Paper
Polchar Spółka z o. o.
Zakład Usług Wodno - Ściekowych Słubice
Wimar Wiesław Polechoński
Raven Spółka z o.o.
MZK Kostrzyn nad Odrą
Szczecińska Energetya Cieplna Zakład Słubice
JAP Sandomierz
SGB Bank S.A
GBS Bank
Bank BGŻ
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Świdnica"
Firma Franz Gardiner
Galess Świdnica
Zakład Poligraficzny Rotgryf
Galeria Świdnicka
OSK Centaur
Condizione
Iskierka Kęty
Park Narodowy "Ujście Warty"
Filius Kostrzyn nad Odrą
Mineral Zdrój
Poltex Świdnica
Enwar Świdnica
Kozera Travel Słubice
Goldi Piotr Gołdyn
Społem PSS
Cinevision Film Production
Drew-Plast Gorzów Wlkp.
Firma Ochrony "Herkules"
Dromax Gorzów Wlkp.
Auto Handel Tomek
Kancelarie Adwokackie Kamiński - Lewczuk
Firma Day Night Logistics
Statoil
Remont Car Mariusz Osiński
Import - Export Stanisław Błauciak
Radwansport
Stelmet Szymon Barth
Pakos Transport
Maxihaus Krzysztof Piętka
Zyguła
BEST BUTY Artur Melka
ZAJAZD HUBERTUS
Freshmarket
Firma OK-STYL
Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kalwaria
Galeria Jubilerska Warka
Artur Grzelczak Kantor Wymiany Walut
DOMI - OIL AP JANECZEK S.C
SGGW Warszawa
Firma Tomasz Galiński
Skup Złomu Dariusz Małycha
Grupa Bruno Tassi
Sokołów S.A.
Firma "Perlik"
Firma Tako
Decor Gubin
"Esquadra"Gubin
A.Z. Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane
IKAA SUCHOMEL KOSTRZYN NAD ODRĄ
Partnerzy Organizacyjni