UA-68403204-1

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.

Mapa witryny

Strona główna
Aktualności
          Firma „Dacco” partnerem technicznym „Piłkarskiego Lauru”
          Firma KR Sport partnerem technicznym "Piłkarskiego Lauru"
          "Piłkarski Laur" z patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej
Koordynatorzy
          Jan Kaczyński koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Wielkopolsce
Media o Programie
Kontakt
INFORMACJE
          Krzysztof Roszak koordynatorem programu "Piłkarski Laur" na Mazowszu
          Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Mazowieckie Młodzików" Mysiadło 2015
          Paweł Rybus koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Świętokrzyskim
          Zygmunt Mendelski koordynatorem programu "Piłkarski Laur" w Lubuskim
          Torneo Lubuskie Orlików w Kostrzynie nad Odrą
          Torneo Lubuskie Młodzików w Górzycy
          Torneo Lubuskie Żaków w Zbąszynku
          Znany kalendarz „Piłkarskiego Lauru” w województwie lubuskim
          Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie partnerem "Piłkarskiego Lauru"
          Dariusz Jaworski koordynatorem programu "Piłkarski Laur" na Dolnym Śląsku
          Losowanie "Torneo Lubuskie Młodzików" Górzyca 2015
          Losowanie "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn nad Odrą 2015
          Znany kalendarz „Piłkarskiego Lauru” w wojewodztwie dolnosląskim
          Losowanie "Torneo Lubuskie Żaków" Zbąszynek 2015
          Polsko - hiszpańskie warsztaty bramkarskie
          Słubice gospodarzem Zimowego "Torneo Lubuskie Żaków"
          Kostrzyn nad Odrą gospodarzem zimowego "Torneo Lubuskie Orlików"
          Gorzów Wielkopolski gospodarzem zimowego "Torneo Lubuskie Młodzików"
          BAF Barlinek zwycięzcą turnieju "Torneo Lubuskie" Żaków 2015
          Pomóżmy małemu Aleksowi
          Pogoń Szczecin zwyciężcą turnieju "Torneo Lubuskie" Orlików 2015
          UKS "Czwórka" zwycięzcą turnieju "Torneo Lubuskie" Młodzików 2015
          Zakończył się jubileuszowy turniej "Silesian Cup" 2015
          Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Słubice 2015
          Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Orlików Kostrzyn nad Odrą 2015
          Firma PTH "Transhand" sponsorem regionalnym programu "Piłkarski Laur"
          Znamy uczestników halowego turnieju „Torneo Lubuskie” Młodzików Gorzów Wlkp. 2015
          Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Żaków" Słubice 2015
          Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn 2015
          Gmina Słońsk partnerem programu „Piłkarski Laur”
          Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Słubice 2016
          Arkonia Szczecin zwycięzcą turnieju trampkarzy „Colloseum Cup” 2016
          Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Lubuskie Młodzików" Gorzów 2015
          MOSiR Kostrzyn nad Odrą partnerem organizacyjnym turnieju „K – S SSE Masita Cup”
          SOSiR Słubice partnerem organizacyjnym turnieju „K – S SSE Masita Cup”
          Bardzo ciekawy projekt dla bramkarzy
          Gmina Lesznowola partnerem programu „Piłkarski Laur”
          KP „Progres” Gorzów Wlkp. zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Młodzików" Gorzów Wlkp. 2015
          Błękitni Stargard Szczeciński zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Orlików” Kostrzyn nad Odrą 2015
          UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Słubice 2015
          GKS „Kraska” Jasieniec zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Mazowieckie Młodzików” Mysiadło 2015
          Życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2016
          Halowy Noworoczny Turniej Młodzików "Colloseum Cup"
          Kadra OZPN Gorzów Wlkp. zwycięzcą halowego turnieju "Colloseum Cup" Młodzików 2016
          Gmina Lesznowola partnerem programu "Piłkarski Laur"
          Gmina Tarczyn partnerem programu "Piłkarski Laur"
          Losowanie Halowego Turnieju "Torneo Mazowieckie Orlików" Tarczyn 2016
          Losowanie Halowego Torneo Mazowieckie Żaków "Pilica Cup" 2016
          Broń Radom zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Żaków „Pilica Cup” 2016
          Losowanie Turnieju Trampkarzy "Colloseum Cup" 2016
          LKS Chlebnia zwycięzcą Halowego "Torneo Mazowieckie Orlików" Tarczyn 2016
          Nowy Tomyśl partnerem programu „Piłkarski Laur”
          Marszałek Województwa Wielkopolskiego Patronem Programu "Piłkarski Laur" w Wielkopolsce
          Losowanie Torneo Lubuskie Żaków Słońsk 2016
          Losowanie "Torneo Lubuskie Orlików" Kostrzyn nad Odrą 2016
          Losowanie "Torneo Lubuskie Młodzików" Górzyca 2016
          Losowanie "Torneo Lubuskie Żaków" Zbąszynek 2016
          Losowanie "Torneo Wielkopolskie Orlików" Nowy Tomyśl 2016
          Losowanie "Torneo Mazowieckie Młodzików" Lesznowola 2016
          Hotel "Bastion" partnerem programu "Piłkarski Laur"
          UKS „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą partnerem programu „Piłkarski Laur”
          Firma „Best Buty” sponsorem regionalnym programu „Piłkarski Laur”
          Polonia Słubice zwycięzcą turnieju „K-SSSE Masita Cup” 2016 w kategorii Orlik
          Wisła Płock zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Białobrzegi 2016.
          Celuloza Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju „K-SSSE Masita Cup” 2016 w kategorii Młodzik.
          Perła Cybinka zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2016.
          UKS Jastrząb Głowaczów zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Młodzików Lesznowola 2016.
          Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2016.
          Arkonia Szczecin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków – Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2016.
          1 FC Frankfurt zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2016.
          Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2016
          Stilon Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Skrzatów Kostrzyn 2017
          Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Orlików Kostrzyn nad Odrą 2016
          Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Lubuskie” Młodzików Gorzów Wielkopolski 2016
          Firma "Perlik" partnerem programu "Piłkarski Laur"
          Losowanie Mikołajkowego Turnieju „Torneo Mazowieckie” Orlików Lesznowola 2016
          Losowanie Noworocznego Turnieju „Torneo Lubuskie” Żaków Kostrzyn nad Odrą 2017
          Losowanie Halowego Turnieju Młodzików „Colloseum Cup” Słubice 2017
          Losowanie Halowego Turnieju „Torneo Mazowieckie” Orlików Tarczyn 2017
          Steinpol – Ilanka Rzepin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Słubice 2016
          Dwójka MOS Gubin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Orlików” Kostrzyn nad Odrą 2016
          Progres Gorzów Wielkopolski zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Młodzików” Gorzów Wielkopolski 2016
          UKS Tarczyn zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Mazowieckie Orlików” Lesznowola 2016
          Losowanie turnieju "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017 w kategorii Juniora Młodszego.
          Losowanie turnieju "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017 w kategorii Trampkarza.
          Fotorelacja z losowania turniejów "Colloseum KRSport Cup" Słubice 2017
          Losowanie Halowego Turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" 2017
          Steinpol – Ilanka Rzepin zwycięzcą halowego turnieju „Torneo Lubuskie Żaków” Kostrzyn nad Odrą 2017
          Polando.de partnerem regionalnym programu "Piłkarski Laur"
          UKS Dębno zwycięzcą halowego turnieju Torneo Lubuskie Młodzików „Colloseum Cup” Słubice 2017
          Pilica Białobrzegi zwycięzcą halowego turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" Białobrzegi 2017
          Gwardia Warszawa zwycięzcą halowego turnieju Torneo Mazowieckie Orlików "Tarczyn Cup" 2017
          Firma KR Sport z Piaseczna partnerem technicznym programu "Piłkarski Laur"
          Stilon Gorzów Wielkopolski zwycięzcą turnieju juniorów młodszych "Colloseum KRSport Cup" 2017
          Maksymilian Gorzów Wielkopolski tryumfatorem turnieju Colloseum KRSport Cup trampkarzy Słubice 2017
          Dzień Dziecka z Piłkarskim Laurem
          Losowanie turnieju "Kinder Cup" Orlików Słubice 2017
          Losowanie turnieju "Kinder Cup" Żaków Słubice 2017
          Losowanie turnieju "Kinder Cup" Skrzatów Słubice 2017
          Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn 2017
          Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Żaków - Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2017
          Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017
          Losowanie turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2017
          Losowanie turnieju „Torneo Wielkopolskie” Orlików Nowy Tomyśl 2017
          UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Kinder Cup Skrzatów
          Polonia Słubice zwycięzcą turnieju Kinder Cup Żaków Słubice 2017
          Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Kinder Cup Orlików Słubice 2017
          Fotorelacja z Festiwalu Kinder Cup Słubice 2017
          Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg zwycięzcą turnieju K-SSSE Super Cup Młodzików Słubice 2017
          UKS AP Falubaz Zielona Góra zwycięzcą turnieju K-SSSE Super Cup Orlików Kostrzyn nad Odrą 2017
          Losowanie Torneo Mazowieckie Orlików "Pilica Cup" Białobrzegi 2017
          Losowanie turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Lesznowola 2017
          Syrenka Soccer Scholl Poland zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików „Pilica Cup” Białobrzegi 2017.
          Królewscy Płock zwycięzcą turnieju Torneo Mazowieckie Orlików Lesznowola 2017.
          Błękitni Dobiegniew zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek 2017.
          UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą 2017.
          Kotwica Kołobrzeg zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017.
          Dwójka MOS Gubin zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Żaków – Memoriał Stanisława Dobrzańskiego Słońsk 2017
          Football Academy Myślibórz zwycięzcą turnieju Torneo Wielkopolskie Orlików Nowy Tomyśl 2017.
          UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą zwycięzcą turnieju "Autunno Cup" Żaków Kostrzyn 2017
          Fotorelacja z Festiwalu "Autunno Cup Kostrzyn nad Odrą 2017
          Górzyca przez kolejne trzy lata gospodarzem turnieju "Torneo Lubuskie" Młodzików
          Miasto Gubin partnerem programu "Piłkarski Laur"
          Zbąszynek przez kolejne trzy lata gospodarzem Torneo Lubuskie Żaków
          Miasto Kostrzyn przez kolejne trzy lata gospodarzem letniego turnieju "Torneo Lubuskie" Orlików
          Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie partnerem programu "Piłkarski Laur"
TURNIEJE LETNIE
TURNIEJE ZIMOWE
TURNIEJE HALOWE
UCZESTNICY TURNIEJÓW
PARTNERZY
   Partnerzy Generalni
   Partnerzy Regionalni
   Partnerzy Techniczni
   Partnerzy Organizacyjni
             FSL - Aktywni dla Powiatu
             Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kostrzyn nad Odrą
             Gminny Ośrodek Kultury
             Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku
             Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu
             Uczniowski Klub Sportowy "Polonia" Słubice
             Klub Piłkarski "Progres" Gorzów Wielkopolski
             MZKS "Alit" Ożarów
             KS "Gryf" Świdnica
             Ośrodek Sportu i Rekreacji Świdnica
             Orlico Sport Poznań
             KR Sport Piaseczno
             Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubice
             Klub Sportowy KRSport Iwiczna
             Zespół Szkół Technicznych w Słubicach
             Centrum Sportu w Gminie Lesznowola
             Uczniowski Klub Sportowy Tarczyn
             Zespół Szkół Tarczyn
             Klub Sportowy "Warta" Słońsk
             Hotel "Bastion" w Kostrzynie nad Odrą
             Firma "Perlik"
   Partnerzy Medialni
PRZYJACIELE PROGRAMU
SPONSORZY PROGRAMU
   Sponsorzy Generalni
   Sponsorzy Regionalni
             Kostrzyńsko -Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
             PTH Transhand
             Algida
             GABINET OSTEOPATII I REHABILITACJI RUCHOWEJ - BOGUSŁAW ZAJĄC
             Polando.de
             HOTEL OLIMPIK PARK SŁUBICE
   Sponsorzy Turniejów
             Solid Security
             IMAKS Spółka z o.o. Słubice
             Arctic Paper
             Polchar Spółka z o. o.
             Zakład Usług Wodno - Ściekowych Słubice
             Wimar Wiesław Polechoński
             Raven Spółka z o.o.
             MZK Kostrzyn nad Odrą
             Szczecińska Energetya Cieplna Zakład Słubice
             JAP Sandomierz
             SGB Bank S.A
             GBS Bank
             Bank BGŻ
             Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Świdnica"
             Firma Franz Gardiner
             Galess Świdnica
             Zakład Poligraficzny Rotgryf
             Galeria Świdnicka
             OSK Centaur
             Condizione
             Iskierka Kęty
             Park Narodowy "Ujście Warty"
             Filius Kostrzyn nad Odrą
             Mineral Zdrój
             Poltex Świdnica
             Enwar Świdnica
             Kozera Travel Słubice
             Goldi Piotr Gołdyn
             Społem PSS
             Cinevision Film Production
             Drew-Plast Gorzów Wlkp.
             Firma Ochrony "Herkules"
             Dromax Gorzów Wlkp.
             Auto Handel Tomek
             Kancelarie Adwokackie Kamiński - Lewczuk
             Firma Day Night Logistics
             Statoil
             Remont Car Mariusz Osiński
             Import - Export Stanisław Błauciak
             Radwansport
             Stelmet Szymon Barth
             Pakos Transport
             Maxihaus Krzysztof Piętka
             Zyguła
             BEST BUTY Artur Melka
             ZAJAZD HUBERTUS
             Freshmarket
             Firma OK-STYL
             Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kalwaria
             Galeria Jubilerska Warka
             Artur Grzelczak Kantor Wymiany Walut
             DOMI - OIL AP JANECZEK S.C
             SGGW Warszawa
             Firma Tomasz Galiński
             Skup Złomu Dariusz Małycha
             Grupa Bruno Tassi
             Sokołów S.A.
             Firma "Perlik"
             Firma Tako