UA-68403204-1

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.

Uczestnicy turniejów

W tej zakladce znajdą Państwo logotypy klubów, które uczetniczyły w organizowanych przez nas turniejach piłkarskich na przestrzeni ostatnich lat. Systematycznie będziemy ją uzupełniać.

Galeria zdjęć

GWIAZDA BYDGOSZCZ
KRÓLEWSCY PŁOCK
POGOŃ SIEDLCE
JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
UKS DĘBNO
STAR STARACHOWICE
WISŁA PŁOCK
LEGIA WARSZAWA
WARTA POZNAŃ
PATRIA BUK
LECH POZNAŃ
START NAMYSŁÓW
WŁÓKNIARZ ZGIERZ
SPROTAVIA SZPROTAWA
STF "CHAMPION" WARSZAWA
ASTRA KROTOSZYN
ISKRA WYMIARKI
ISL LUBLINIANKA CIECIERZYN
KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINOWSKIE
LAURA CHYLICE
GRUN - WEISS NEUKOLLN BERILN
Błękitni Stargard
KORONA WSCHOWA
KS KRSPORT IWICZNA
ORION PLUS CEGŁÓW
GKS KRZEMIENIEWO
Jurand Koziegłowy
SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
ORZEŁ KAWĘCZYN
UKS SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ
Zjednoczeni Kaczory
OLIMP BRWINÓW
AP Green Piaseczno
AKADEMIA PIŁKARSKA ORZEŁ MIĘDZYRZECZ
KS WARKA
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
WARSZAWAKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ WARSZAWA
CHROBRY GNIEZNO
UKS GOL BIERUŃ
JUNIOR RADOM
ŚWIT CMIELÓW
ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
AKADEMIA PIŁKARSKA "LOLEK" ŁAZY
AP "BOSKO" SULĘCIN
AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA
UKS "DWÓJKA" KOSTRZYN NAD ODRĄ
UKS PERŁA CYBINKA
KORONA GÓRA KALWARIA
GKS BELSK DUŻY
POGOŃ SZCZECIN
FC LESZNOWOLA
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
UKS "LOLEK" ŁAZY
NOWOTOMYSKA AKADEMIA PIŁKARSKA NOWY TOMYŚL
MKS POLONIA SŁUBICE
ARKONIA SZCZECIN
GMINNA SZKÓŁKA PIŁKARSKA SĄTOPY
DWÓJKA MOS GUBIN
CHEMIK POLICE
PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW WIELKOPOLSKI
UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
LKS PROMNIK ŁASKARZEW
SPARTA JAZGARZEW
SYRENKA SOCCER SCHOOL SUCHA
GWARDIA WARSZAWA
RADOMIAK RADOM
PERŁA ZŁOTOKŁOS
WARSZAWSKA AKADEMIA FUTBOLU WARSZAWA
SOCCER DELTA SŁUPNO
LEGION GŁOWACZÓW
BATE BORYSOW
OLIMPIA WARSZAWA
GOSIR PIASECZNO
CHAMPION PIONKI
BROŃ RADOM
PILICA BIAŁOBRZEGI
KRSport IWICZNA
BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU BARLINEK
SALOS SZCZECIN
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1 FC FRANKFURT ODER
POLONIA WIEDEŃ
UKS ORLĘTA MROKÓW
GKS KRASKA JASIENIEC
LKS CHLEBNIA
GKS BEŁCHATÓW
STAL RZESZÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN
WISŁA KRAKÓW
UKS TARCZYN
PIAST KARNIN
PILICA NOWE MIASTO
POLONIA - STAL ŚWIDNICA
FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ
ORLIK PRUDNIK
OLIMPIA GWARDIEJSK
NOTECIANKA PAKOŚC
MKS OŁAWA
MKS CIECHANÓW
KOLEJARZ GLIWICE
FK MIŃSK
FC SFS Łotwa
FC KALININGRAD
BIELAWIANKA BIELAWA
APG GLIWICE
AP HUTNIK SZCZECIN
AKADEMIA PIŁKARSKA MIĘDZYRZECZ
UKS CZARNI ŻAGAŃ
Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Zielona Góra
WOLBROMSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
UKS UNIA BORYSZEW
UKS SZTORM MOSTY
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
PARASOL WROCŁAW
UKS ORLIK MIĘKINIA
MKP WOŁÓW
MIEDŹ LEGNICA
GRYF ŚWIDNICA
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
DĄBROCZANKA PĘPOWO
CHOJNIK JELENIA GÓRA
FC BALTICA KALININGRAD
UKS AKADEMIA SPORTOWA MILICZ
AP "ŻYRARDOWIANKA" ŻYRARDÓW
AP "SPARTA" ZABRZE
ZBĄSZYNECKA AKADEMIA PIŁKARSKA ZBĄSZYNEK
UKP ZIELONA GÓRA
UKS IMPULS WAWRÓW
VICTORIA FRANKFURT ODER
CELULOZA KOSTRZYN
ARKA NOWA SÓL
WARTA SLOŃSK
UNION FRANKFURT
UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
TĘCZA KROSNO
ŚLĄSK WROCŁAW
STAHL EISENHUTTENSTADT
UKS SMS ŁÓDŹ
REPREZENTACJA OZPN GORZÓW WLKP.
MKS POLONIA SŁUBICE
ODRA WODZISŁAW
GRYF SŁUPSK
FC GUBEN
CZARNI - BROWAR WITNICA
BAŁTYK KOSZALIN
AKADEMIA TALENTU OŁAWA
REPREZENTACJA ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN
REPREZENTACJA PODKARPACJI ZPN
CZARNI JASŁO
AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW
BRW WIK WŁODZIMIERZ WOŁYŃSKI
STAL MIELEC
WISŁA SANDOMIERZ
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
SPARTA DWIKOZY
SK ODEWA LIPANY
SIARKA TARNOBRZEG
OLIMPIA - POGOŃ STASZÓW
OKS OPATÓW
MSK SLAVOJ SPISSKA BELA
KSZO JUNIOR OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
ALIT OŻARÓW
STAL NOWA DĘBA
ODRA GÓRZYCA
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA
STEINPOL - ILANKA RZEPIN
STILON GORZÓW WLKP.
ZORZA KOWALÓW
UKS POLONIA SŁUBICE
SANTOS ŚWIEBODZIN
PROGRES GORZÓW WLKP.
PERŁA CYBINKA
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ
UKS LIPIANY
BAF BARLINEK
ABC FUTBOLU DĘBNO